לרכישה עד הבית

תודה שבחרתן לקנות ישירות ממני! אני שמחה שאתן פה. לאחרונה השבתי אלי את הזכויות על שני ספרי הראשונים, "ויהי ערב, ויהי תוהו" ו"אלף שנים לחכות" – כך שניתן למצוא אותם רק פה. את הספרים שהוצאתי במוסד ביאליק ("לאן שנצוף שם בית" ו"כדי להסתדר עם המצב") אני רוכשת מהם במחיר הוגן, והם נמכרים גם בחנויות וגם פה אצלי. הספרים נשלחים אליכן פעם בשבוע בדואר רשום ותמיד תמצאו אצלי מענה מיידי לכל שאלה הקשורה למשלוח. בונוס נוסף הוא שתמיד אני שמחה גם להקדיש 💖 רק תבקשו. אני מאמינה בכל לבי שיוצרות ראויות להתפרנס מיצירתן ומתקשה להסכים עם שיטה שבה היוצרת מקבלת תמלוגים מזעריים על יצירתה. אז שוב – תודה רבה שאתן איתי בתנועה הקטנה הזאת ו… תתחדשו!

חדש! כדי להסתדר עם המצב

"טבת דיין מצליחה לכתוב על הימים הללו בדייקנות ובעוצמה בזכות הפואטיקה המיוחדת שלה – פואטיקה של כנות וישירות, של חתירה לביטוי עצמי שלם ועם זאת מאוזן ככל האפשר – שמאפשרת לה לבטא בבהירות יוצאת דופן פחדים, קונפליקטים, תחושות של כישלון וחוסר אונים בלי ליפול עמוק מדי, בלי לאבד פרספקטיבה, בלי לבד את חוש המידה גם ברגעים התזזיתיים ביותר" (אלי הירש, ידיעות אחרונות)

"השירה הדיבורית, המתגלגלת, של טבת דיין מעוררת את אותה היקסמוּת שעוררה שירתו המרוסנת, הקצובה של עמיחי… כי השירה של טבת דיין היא לא רק "נגישה", היא גם מצחיקה ומרגשת ורבת דמיון, מקור נחמה לימים קשים (שירי הקורונה שלה נפלאים במיוחד, אולי הדבר הטוב היחידי שיצא לנו מן המגיפה הארורה)". (רון נשיאל, כאן ב')

מבצע מיוחד! לחצו כאן להזמנת 5 עותקים ומעלה של "כדי להסתדר עם המצב", המחיר כולל משלוח בדואר רשום – 70 ש"ח לעותק.

אלף שנים לחכות / אזל במלאי. בקרוב במהדורה חדשה!

לטעימה וקריאת ביקורות על הספר

ויהי ערב ויהי תוהו

לטעימה וקריאת ביקורות על הספר

שימו לב: הספרים נשלחים בדואר רשום מדי שבוע ביום חמישי. הם בדרך כלל מגיעים שבוע-עשרה ימים לאחר המשלוח. אנא עקבו אחר ההודעות מהדואר! אם הספרים מתמהמהים אל תהססו לכתוב לי ואשלח לכם מספר מעקב.

ספרים שלא ייאספו מהדואר ויוחזרו אלי יישלחו שוב רק בכיסוי הוצאות המשלוח.


מעוניינים בהקדשה? הספר במתנה? הערות אחרות לגבי המשלוח? מעולה. כל ספר נעטף ונשלח באהבה לביתו החדש. שלחו לי הודעה עם כל הפרטים: