לרכישה עד הבית

תודה שבחרתן לקנות ישירות ממני! אני שמחה שאתן פה. את "פמיניזם כפי שלימדתי את בנותיי" בחרתי להוציא בהוצאה עצמית, וכן השבתי לידיי את הזכויות על שני ספרי הראשונים, "ויהי ערב, ויהי תוהו" ו"אלף שנים לחכות" – כך שניתן למצוא אותם רק פה באתר. את הספרים שהוצאתי במוסד ביאליק ("לאן שנצוף שם בית" ו"כדי להסתדר עם המצב") אני רוכשת מהם והם נמכרים גם בחנויות וגם פה אצלי. הספרים נשלחים אליכן פעם בשבוע בדואר רשום ותמיד תמצאו אצלי מענה לכל שאלה הקשורה למשלוח. בונוס נוסף הוא שתמיד אני שמחה גם להקדיש 💖 רק תבקשו בלי להתבייש. אני מאמינה בכל לבי שיוצרות ראויות להתפרנס מיצירתן ומתקשה להסכים עם שיטה שבה הכותבים מקבלים תמלוגים מזעריים על יצירתם. אז שוב – תודה רבה שאתן איתי בתנועה הקטנה הזאת ו… תתחדשו!

.

חדש! "פמיניזם כפי שלימדתי את בנותיי"

18 סעיפים קצרים על הסיפור הקיים ועל איך מספרות סיפור חדש: מהסיפור על הדם, על השיער, על היופי, על ההחפצה, דרך הסיפור על האימהות, הפרסומות, ההתבגרות, ועד הסיפור על הפחד, על הכסף ועל הגברים –

איך פוקחות עיניים לכל אותם היבטים שקופים בחיי אישה שהתרגלנו אליהם עד שנדמה לנו שהם חוקי טבע, למרות שהם לא? כיצד גם נשים וגם גברים משלמים עליהם מחיר יקר? איך מגדלים ילדות לפמיניזם? ואיך הסיפור החדש עשוי לרפא את כולנו?

חלק מהסעיפים לקוחים מהמסות הפמיניסטיות שפרסמתי בעיתון הארץ ותוכלו להתרשם מהן כאן והאחרים חדשים שלא ראו אור עדיין ומופיעים פה בספר לראשונה.

תודה לכל מי שרכשו ברכישה מוקדמת! הספרים הודפסו ונארזים בימים אלו ולאט לאט ייצאו לכיוונכם. מי שהזינה באיסוף עצמי תקבל הודעה עם כתובת מדויקת ברגע שהספרים שם. תודה על הסבלנות!! להזמנת ספרים נוספים:

60 ש"ח לעותק באיסוף עצמי מתל אביב. לחצו כאן

60-85 ש"ח לעותק כולל משלוח (תלוי במספר העותקים)לחצו כאן

95 ש"ח במשלוח לכל יעד אחר בעולם.לחצו כאן

תתחדשו באהבה❤️

לרכישת ספרי השירה שלי שימו לב:

.

לכל ספריי מחיר אחיד באתר:

77 ש"ח לעותק – בהזמנת 3 עותקים ומעלה,

או 85 ש"ח לעותק בהזמנת 1-2 עותקים.

המחירים כוללים משלוח בדואר רשום הביתה. והספרים נשלחים פעם בשבוע.

איך מזמינים?

1 – לחצו ברשימה למטה על הלינק של מה שתרצו להזמין: ספר במשלוח/ באיסוף עצמי / משלוח לחו"ל.

2 – בתוך הלינק יהיה מקום לציין *אילו ספרים* תרצו לקבל וגם תוכלו לבקש הקדשה.

מתקשות לבחור? כל הפרטים על הספרים נמצאים כאן:

אלף שנים לחכות / אזל במלאי. בקרוב במהדורה חדשה!

לטעימה וקריאת ביקורות על הספר

ויהי ערב ויהי תוהו (2015)

לטעימה וקריאת ביקורות על הספר

לאן שנצוף שם בית (2018)

לטעימה וקריאת ביקורות על הספר

כדי להסתדר עם המצב (2021)

לטעימה וקריאת ביקורות על הספר

שימו לב: הספרים בדרך כלל מגיעים שבוע-עשרה ימים לאחר המשלוח. אנא עקבו אחר ההודעות מהדואר! אם הספרים מתמהמהים אל תהססו לכתוב לי ואשלח לכם מספר מעקב. ספרים שלא ייאספו מהדואר ויוחזרו אלי יישלחו שוב רק בכיסוי הוצאות משלוח.


מעוניינים ברכישה כמותית במחיר מיוחד? יש לכם הערות או בקשות לגבי המשלוח? כתבו לי:

.

.