תרגילים בהשראה: סדנת כתיבה חורף-אביב

הקבוצה מלאה ניתן להצטרף לסדנאות חודשיות קצרות. המחזור ה-15 יוצא לדרך! סדנת "תרגילים בהשראה", שטיילה כבר בארץ ובעולם, בהשתתפות יותר מ-180 תלמידים, פותחת את שעריה למחזור חורף-אביב 2020-2021 שיתפרש על פני 10 מפגשים דו-שבועיים, לאורך חמישה חודשים, מנובמבר ועד מרץ, ויהווה מסגרת כתיבה רצופה, קבועה ועוטפת לאורך השנה לקבוצת כותבים מתחילים ומתקדמים בפרוזה ובשירה.

מה יהיה במפגשים?

כל מפגש ייארך כשעתיים וחצי ויתמקד בנושא מסוים ובכלים שונים למחשבה עליו ולכתיבתו. נקרא בפרוזה, בשירה, בממוארים, בכתיבה ישראלית ומתורגמת, בין היתר בתרגומים מקוריים שלי, נערוך תרגילי כתיבה קצרים וארוכים, נלמד כיצד לקרוא קריאה ביקורתית בטקסטים של אחרים ובטקסטים שלנו, ונגייס את משאבי החיים והתודעה שלנו ליצירת טקסטים משמעותיים ולקריאה משותפת שלהם.

.

למי מיועדים המפגשים?

לכותבי עברית בארץ ובחול, לכל מי שהחליט/ה לשים גז על כתיבה עכשיו, שאוהב/ת כתיבה והעמקה בה, מי שמחויב/ת לכתיבה, מכל סוג שהוא, מי שחש/ה שהגיע/ה למחסום בכתיבה, או מי שחש/ה שהגיע הזמן לכתוב ברצינות אבל עדיין מגשש/ת את הדרך. המפגשים פתוחים לכותבים וכותבות בלי קילומטראז. בכתיבה כמו גם לכותבים וכותבות חדשים, למיה שמחפשים השראה לכתיבה קיימת או לכתיבה שעדיין לא החלה. מוזמנות ומוזמנים באהבה.

*לבוגרי הסדנה אפשרות להמשיך בסדנת המשך לכותבים מתקדמים, שמתמקדת בהעמקה ועריכה של כתב יד בהתגבשות כמו גם בהיבטים של הוצאה לאור.

.

היכן ומתי?

בימי ראשון בערב 19:30-22:00

תאריכי המפגשים: 22.11, 6.12, 20.12, 3.1 , 17.1 , 31.1, 14.2, 28.2, 14.3, 28.3

היכן: בזום.

מה המחיר?

המחיר ל-10 מפגשים: 2200 ש"ח. ניתן לחלק עד 10 תשלומים.

.

ניתן לשלם באשראי או בהעברה בנקאית.                           

מדיניות ביטולים:

יינתן החזר מלא על ביטול ההרשמה עד שבועיים לפני המפגש הראשון.

על ביטול בטווח שבועיים לפני המפגש הראשון יינתן החזר מלא בקיזוז 300 ש"ח דמי הרשמה

על ביטול לאחר השתתפות במפגש הראשון יינתן החזר מלא בקיזוז 220 ש"ח

לא יינתן החזר על ביטול השתתפות מהמפגש השני ואילך.

בכל שאלה ועניין מוזמנים לפנות אלי: