תרגילים בהשראה: מפגשי כתיבה סביב שמונה כלים ליצירה – מלא / ההרשמה נסגרה

מחזור החורף של סדנת ההשראה, שיתארח בביתה הקסום של ליאת תימור בהרצליה. מוזמנים ומוזמנות להצטרף לסדרת מפגשים שמזה זמן אני חולמת עליהם – בהם אחלוק איתכם כמה כלים נפלאים להשראה ולכתיבה שמלווים את הכתיבה שלי ובאופן כללי את המחשבה שלי גם מחוץ לכתיבה.

מה יהיה במפגשים?

כל מפגש ייארך שלוש שעות ויתמקד בכתיבה מרוכזת סביב כלי השראה מסוים ומגוון שימושים שניתן לעשות בו. נערוך תרגילי כתיבה הקשורים בכלי זה, נכתוב בבית ונכתוב בחוץ, נשתמש בעזרים שונים וגם אחד בשני, ובקיצור, נגייס את משאבי החיים והתודעה שלנו ליצירת טקסטים משמעותיים ולקריאה משותפת שלהם.

ההשראה עשויה לקחת אותנו גם למחוזות כתיבה אחרים שאינם שירה. בנוסף, כל משתתפ/ת במפגשים יוכל לשלוח אליי שני טקסטים קצרים לקבלת משוב פרטי.

למי מיועדים המפגשים?

לכל מי שאוהב/ת כתיבה והעמקה בה, מי שמחויב/ת לכתיבה, מכל סוג שהיא (ואפילו שלא לפרסום), מי שחש שהגיע למחסום בכתיבה, או מי שמעוניין להתחיל לכתוב ועדיין מגשש את דרכו. המפגשים פתוחים לכותבים ותיקים ולכותבים חדשים כאחד, שמחפשים השראה לכתיבה קיימת או לכתיבה שעדיין לא החלה. מוזמנות ומוזמנים באהבה.

היכן ומתי?

בימי שני בערב 19:30-22:30

המפגש הראשון 14.1

בהרצליהף בביתה של ליאת תימור (כתובת מלאה תינתן לנרשמים).

כמה עולה?

המחיר: 1,280 ש"ח לשמונה מפגשים. ניתן לחלק לתשלומים.

התשלום עם ההרשמה 350 ש"ח להבטחת מקומכם.

ניתן לשלם בפייפאל, בצ'קים או בהעברה בנקאית.

ביטולים:

ינתן החזר מלא על ביטול ההרשמה עד שבועיים לפני המפגש הראשון. או החזר מלא בקיזוז 160 ש"ח על ביטול ההרשמה לאחר המפגש הראשון. לא יינתן החזר החל מהמפגש השני.

ההרשמה מוגבלת ל 13 משתתפים.

____________________________________________________________

פנו אלי בכל עניין ושאלה: