מעברים, הגירה ומסעות: סופשבוע מרוכז של כתיבה לכותבי עברית בחול

לאחר סופשבוע מופלא בסן פרנסיסקו, וכתיבת מסעות בונקובר, הסדנה תשמח להתארח במקומות נוספים בעולם! מעוניינים לארח אותה אצלכם? לחצו לפרטים נוספים.

 

 

 

 

 

אני מזמינה אתכם לסופשבוע מרוכז של כתיבה בהנחייתי בנושא הקרוב ללב כולנו, הישראלים שמחוץ לארצנו: מעברים, מסעות והגירה.

 

מה יהיה בסדנה:

ניפגש ליומיים מרוכזים ומאושרים של כתיבה, קריאה ומשוב, שיתחלקו לארבעה מפגשי כתיבה מונחים, שניים ביום, עם הפסקת צהריים והתרעננות ביניהם.

נכתוב בהשראת תרגילי כתיבה שונים, שאני תמיד נרגשת להביא עמי, ושפועלים את פעולתם כמו קסם: בין אם אתם כותבי פרוזה, שירה, עיון, כתיבה ממוארית או אחרת, אני מתבוננת בפליאה בטקסטים המשמעותיים, מעוררי המחשבה והיופי שנולדים תחת ידינו במפגשים האלו.

על מה נכתוב?

על החיים הרחוקים מבית ועל הבית הקרוב ללב, על המסע והדרכים הנפקחות, על מעברים וחוסר ודאות, על הזמן והזרות, השפה האחרת מול  שפת הלב והבית, על הזהות ומה משתנה בה כשמסביבנו נוף חיים אחר, על השמחה והגעגוע, אובדן הבית ואובדן מי שהיינו, על הרווח שמתגלה במקום בו נפערת לעתים תהום, וגם על הטעם המיוחד הזה שמאפשר המרחק – לחוש אחר לעצמך. לחוש אחר את עצמך. במילים אחרות – נאפשר מקום לכתיבה על כל אותן חוויות משנות חיים שכולנו מכירים מקרוב מאוד, אבל לא תמיד מצליחים להסביר לעצמנו עד שאינן עוברות בכתב.

נשאב השראה ממקורות שונים (הנרשמים יתבקשו בין השאר להביא עמם כמה דברים קטנים מהבית), נקרא יחדיו את הטקסטים שייכתבו וניתן משוב למי שיחפוץ בכך. אולי אפילו נקים את הבסיס לקבוצת כתיבה בסן פרנסיסקו למי שיחפץ להמשיך ולכתוב. מנסיוני, אין כמו קבוצת קוראים שמלווה את היצירה שלך לאורך זמן.

למי מיועדת הסדנה?

לכל מי שאוהב לכתוב, לעצמו או לפרסום, ותיקים ומתחילים, כותבי שירה או פרוזה, ולכל מי שמחפש משב רוח רענן למחשבה, ליצירה, לכתיבה ולהשראה. אשמח לפגוש את כולכם ואת כולכן ולכתוב ביחד.

מעוניינים לארגן סדנת כתיבה אצלכם? דברו איתי. אני פתוחה לרעיונות!