סדנאות

  "בלי להגזים, אני מרגישה ברת מזל לזכות בליווי שלך". (שרית בלום, בוגרת סדנת "תרגילים בהשראה")

  "סדנת תרגילים בהשראה היתה מאלפת, מרגשת, מעשירה וחוויתית… נשארתי עם טעם של עוד" (איילה רהב, בוגרת סדנת "תרגילים בהשראה")

♥   "סדנת השירה שלך הותירה אצלי חוויה עמוקה ומשמעותית שמקבלת עוד רבדים מיום ליום...מתנה נפלאה וייחודית שכל כותב יכול לאחל לעצמו". (נעמה סגל-בלינדר, בוגרת סדנת השירה)

  "את המפגשים עם מיה מרגישים בגוף...אתה כותב כמו שלא חשבת אי פעם שאתה יכול". (מיכלי פנקל, בוגרת סדנת "תרגילים בהשראה")

ועוד תלמידים ממליצים…

השנה אפתח מספר מצומצם של סדנאות כתיבה – כדאי מאוד מאוד למלא את הטופס הזה או להירשם לאתר כדי לא לפספס ולקבל התראות במייל כאשר ההרשמה נפתחת וכשיש אירועים נוספים איתי. כדי להירשם לאתר מלאו את כתובת המייל שלכם פה:

4 מפגשי כתיבה והשראה עם מיה טבת דיין – אימהות וכתיבה פמיניסטית

מלא / ניתן להצטרף לרשימת המתנה

הקבוצה מלאה. ניתן להצטרף לרשימת המתנה ולרשימת תפוצה למידע על הסדנאות הבאות. לחצו כאן. בנובמבר אני פותחת את ביתי ל-4 מפגשים של כתיבת אימהות וכתיבה פמיניסטית, פעם בשבוע, בימי ראשון בבוקר! כן, זה חותר תחת שעות המשרד והבית אבל זה בדיוק מה שאנחנו באות לעשות. לכתוב בזמן החשוב מכל ולמרות הכל. נקרא שירה וטקסטים אחרים שעוסקים באימהות ובפמיניזם, בגוף, ביופי, בהיותנו אימהות של ובנות של, נערוך תרגילי כתיבה ונעניק משובים לטקסטים שייכתבו בבית. מיועד לכותבות שירה וכתיבה קצרה אחרת, מתחילות או מיומנות, ולכל מי שרוצה להניע את הכתיבה, המחשבה וההשראה שלה.

המשך…

4 מפגשי כתיבה והשראה בדצמבר עם מיה טבת דיין – אימהות וכתיבה פמיניסטית

גם בדצמבר ניפגש ל-4 מפגשים של כתיבת אימהות וכתיבה פמיניסטית, פעם בשבוע, בימי ראשון בבוקר! כן, זה חותר תחת שעות המשרד והבית אבל זה בדיוק מה שאנחנו באות לעשות. לכתוב בזמן החשוב מכל ולמרות הכל. נקרא שירה וטקסטים אחרים שעוסקים באימהות ובפמיניזם, בגוף, ביופי, בהיותנו אימהות של ובנות של, נערוך תרגילי כתיבה ונעניק משובים לטקסטים שייכתבו בבית. מיועד לכותבות שירה וכתיבה קצרה אחרת, מתחילות או מיומנות, ולכל מי שרוצה להניע את הכתיבה, המחשבה וההשראה שלה.

המשך…
%d בלוגרים אהבו את זה: