סדנה חורפית לשירה – ההרשמה נפתחה!

שלום יקירות ויקירים. לאחר הפסקה ארוכה ארוכה בסדנאות, שבמהלכה ראה אור ספר שיריי השלישי, "כדי להסתדר עם המצב" ויצאתי איתו למסע השקות ברחבי הארץ, ולאינספור ראיונות והרצאות, הגיע הזמן להתכנס שוב בבית לכתיבה המתקתקה של החורף. מכיוון שאני שקועה בכתב יד חדש ובפרויקטים נוספים, השנה אפתח מעט מאוד קבוצות סדנה.

והנה סנונית ראשונה: בינואר אפתח את ביתי בתל אביב לקבוצה קטנה של כותבות וכותבים לסדרה של שישה מפגשי שירה בבקרי יום ראשון, פעם בשבועיים. ביחד נפתח את השבוע בצלילה לשירה מרחבי העולם, בתרגילי כתיבה ובמשובים.

לפרטים נוספים ולהרשמה לסדנה לחצו כאן.

המשך קריאת הפוסט "סדנה חורפית לשירה – ההרשמה נפתחה!"

קהילה כותבת עם מיה טבת דיין

לפני ארבעה חודשים באמצע הלילה הקמתי בפייסבוק קבוצה! לא היה לי מושג בכלום. לא ידעתי שיש תורה שלמה מאחורי ניהול קבוצות בפייסבוק, ומה זו קהילה, וחוקים ומעורבות קהילתית ומה לא. עכשיו אני כבר מתחילה לדעת… אבל אז, במיטה, כשהסגר היה רק בחיתוליו, ידעתי רק דבר אחד: שאני חייבת איכשהו לשבור את קירות הסגר, ולוודא שלפחות הנפש נשארת פתוחה. על אוטומט פניתי אל הדבר היחידי שאני יודעת שמרפא את הנפש שלי בכל פעם שהמציאות סוגרת עליה: השראה.

המשך קריאת הפוסט "קהילה כותבת עם מיה טבת דיין"

נפתחה ההרשמה: ריטריט כתיבה והשראה ביוון עם מיה טבת דיין!

בראשית יוני אצא באופן חד פעמי עם קבוצה אינטימית של כותבות לשבוע (6 לילות) של כתיבה וחשיבה משותפת בלפקדה ביוון. נבלה שבוע הרחק מהיומיום שלנו, וקרוב לקול הפנימי שלנו. בכתיבה ובבירור מעמיק של כל המחשבות שאנחנו מדברות עליהן כאן: גוף, אימהות, כסף, היות אישה בעולם והסיפור החדש שיש לספר. נשתמש בחומרי החיים שלנו אבל גם בשירה מרחבי העולם שנקרא ובטקסטים פמיניסטיים מכוננים, פותחי ראש ומחשבה, פוקחי עיניים. ומעבר לכך שנחשוב, ונכתוב, ונדבר בנחת, וגם נשהה במלון בוטיק יפהפה, פרטי רק לנו נשוטט קצת ונשתה יין ונהיה בחופים מהיפים בעולם, הדבר הכי חשוב בעיניי הוא שנצא שונות מכפי שבאנו.
.
וזה כל העניין תמיד, נכון?

המשך קריאת הפוסט "נפתחה ההרשמה: ריטריט כתיבה והשראה ביוון עם מיה טבת דיין!"

מוזמנות לקבוצת הוואטסאפ שלי❤️

פעם בשבוע ביום שישי, אני שולחת פוסט קצר – גם כטקסט וגם כאודיו של 6 דקות, לקבוצת הוואטסאפ שלי "6 דקות בשישי". זה כדאי לכל מי שרוצה להתעדכן לפני כולם על סדנאות, הופעות, הרצאות ומפגשים. לכל מי שרוצה לקבל ממני מחשבות על פמיניזם או שירה או כל דבר אחר שהרהרתי בו השבוע ונראה לי מעניין עבור כולנו. לכל מי שלא עוקב או עוקבת בפייסבוק ובאינסטגרם ולמי שרוצה לקבל עוד טעימה אישית יותר, מהסוג שבדרך כלל אי אפשר לפרסם ברשתות. מוזמנות ומוזמנים להצטרף באהבה (מחר בבוקר יישלח הפוסט השבועי) ולשלוח את הלינק לחברים שעשויים להתעניין ושלא נמצאים בדרך כלל ברשת.אשמח ממש לפגוש אתכן שם ❤️ להצטרפות לחצו כאן: 6 דקות בשישי

נפתחה ההרשמה: סדנת כתיבה אימהות ופמיניזם

ההרשמה מלאה ניתן להצטרף לרשימת המתנה ולרשימת תפוצה לגבי סדנאות נוספות. הי אהובות, במשך כל השנה אני מקבלת הודעות ושאלות על סדנאות כתיבה, ובאמת אני פותחת מעט מאוד קבוצות מדי שנה, בדרך כלל רק 1-2 וכמעט תמיד בחורף, כשיש לי זמן להתפנות לזה באהבה.ולפיכך, בנובמבר אפתח את ביתי ל-4 מפגשים שבהם נקרא ונכתוב שירה וגם טקסטים אחרים שמעוררים השראה, נכתוב יחד, וניתן משובים על הטקסטים שלכן.השנה בא לי מאוד לכתוב ולחשוב איתכן על אימהות ועל פמיניזם: את הגוף, את היופי, את הדם, את האימהות שלנו ואת האימהות שאנחנו, את הפחד ואת העוצמה, את מה שאנחנו זוכרות ואת מה ששכחנו ובאופן כללי – נתנסה באיך זה לכתוב את הסיפור כשנשים כותבות אותו.

.

❤️למי זה מתאים?

המפגשים מתאימים לכל מי שכותבת שירה וכתיבה קצרה אחרת, לכל מי שרוצה לכתוב איתי ולחשוב איתי ושמחפשת העמקה וגם חשיבה בקבוצה משותפת. כותבות מתחילות וכותבות שכבר למדו איתי מוזמנות כאחת.

.

❤️מתי ולמה?

בימי ראשון בבוקר – כן, במקום להתחיל את השבוע בעבודה ובלחץ ובפגישות ובמחויבות, אנחנו מתחילות אותו, במשך 4 שבועות, במרחב לתודעה ולכתיבה שלנו. כן, לא בערב, לא כשכולם הלכו לישון, לא כשהבית מסודר, לא בקצה היום אלא ממש בראשיתו של יום ובראשית השבוע בזמן החשוב מכולם. דווקא ולמרות הכל. בעיר. ביום ראשון. וזה עובד אחר כך, תאמינו לי, על השבוע כולו.

.

❤️מה עוד?

כרגיל אני מצפה שיהיה מסעיר לב ומוח.

יהיה צ'אי בסיר גדול.

תהיה קבוצה קטנה.

ויהיה גורו – שכבר התבגר מאז החורף האחרון ועכשיו הרבה פחות עושה עניין מקבוצה כותבת בסלון.

.

מוזמנות באהבה❤️

זה הלינק לאתר שלי ובו כל הפרטים, וגם כפתור ההרשמה.

ובכל שאלה כתבו לי.

סדנת שירה באביב – ההרשמה נפתחה!

הי אהובות ואהובים, בשל הביקוש הגדול שהיה לסדנה שנפתחת החודש, ורשימת ההמתנה הארוכה ארוכה, אני פותחת קבוצת סדנה נוספת לשירה, אחרונה לשנה זו, והפעם בזום. גם כי כל התקנות המשתנות מקשות ממש על שגרת פגישות סדירה כרגע, וגם כדי שיהיה מענה לכל מי שמתקשה להגיע לתל אביב, או שלא מתגוררת בכלל בארץ, או שפשוט נוח לה יותר ככה. מנסיוני בשנים האחרונות, עוד לפני הקורונה כשלימדתי מחול, גם בזום הסדנאות האלו עובדות מצוין. נוצרת אינטימיות מהממת בין המשתתפים, ולא נעים להודות – יש בהן הרבה יותר מיקוד מבחינת זמן והספק…

המשך קריאת הפוסט "סדנת שירה באביב – ההרשמה נפתחה!"

"כדי להסתדר עם המצב" יצא לאור והוא במכירה מוקדמת ומוזלת לשבוע בלבד!

חברים וחברות אהובים ואהובות! אני מתרגשת לספר שספר השירה החדש שלי (השלישי במספר!) יצא בסדרת "כבר" הנפלאה. למרות הכל; למרות שהכורך בכריכייה היה בבידוד קורונה, ולמרות שהמדפיס מתמודד עם כמויות ספרים עצומות לקראת שנת לימודים שמי יודע אם תיפתח, ולמרות שקוראים לספר "כדי להסתדר עם המצב" אבל באמת אין בו שום מושג ירוק על איך להסתדר עם המצב הזה.

המשך קריאת הפוסט ""כדי להסתדר עם המצב" יצא לאור והוא במכירה מוקדמת ומוזלת לשבוע בלבד!"

התפנה מקום ברגע האחרון לסדרת מרץ!

בשנייה האחרונה התפנה מקום בסדרת המפגשים איתי במרץ – שמתחילה בשבוע הבא!

כיף גדול, האמת.

🔥 4 מפגשים

🔥לימוד, העמקה, השראה וגם כתיבה (אבל לא רק לאנשים כותבים).

🔥כל מפגש בנושא משתנה ולאן שהוא שולח אותנו (פמיניזם, הינדואיזם, שירה, פילוספיה, מה לא).

🔥למשל בינתיים היו מפגשים על: שיער, בדידות, גוף, קעקועים, מקום, שיכחה, זיכרון…

קבוצה קטנה, בימי שלישי בערב, בזום.

פתוח גם לתלמידים שהשתתפו כבר בסדרות קודמות – כי שום מפגש לא חוזר על עצמו.

להרשמה ולפרטים נוספים

בואו באהבה 💖

❤

על הסדרה המרגשת שנפתחת הערב והרשמה לבאות!

הערב אפגש עם שמונה תלמידים בקבוצת לימוד מסוג שעדיין לא עשיתי –

היא תהיה הדבר הדומה ביותר שאפשר לעשות היום, בזום, למפגש סלון בקבוצה קטנה של לימוד והעמקה, כל שבוע בנושא אחר לגמרי, כל שבוע הנושא יוחלט יומיים-שלושה לפני המפגש, ויהיה מחובר לדברים שמתרחשים עכשיו סביבנו ובתוכנו: אירועים, עונות שנה, עניינים אישיים שעוברים עלינו, ובעצם כל דבר שיגרום לנו לרצות לברר ולהעמיק בו בזמן אמת, לקחת את המחשבה שלנו לגביו צעד קדימה, ולכתוב עליו משהו משמעותי.

המשך קריאת הפוסט "על הסדרה המרגשת שנפתחת הערב והרשמה לבאות!"

נפתחה ההרשמה: ריטריט כתיבה אונליין בחנוכה!

8 ימי חנוכה – 8 ימים בקבוצת פייסבוק סגורה ומיוחדת שתיפתח רק לימי הריטריט. ובה: 6 סרטוני כתיבה קצרצרים יומיים לכתיבה של 6 דקות, מדיטציית בוקר, כתיבה חופשית, תרגילי השראה ואפילו ערב הקראת שירה לסיום, עוד ועוד ועוד! ההרשמה עד 10.12.20! להרשמה

.

המשך קריאת הפוסט "נפתחה ההרשמה: ריטריט כתיבה אונליין בחנוכה!"

סדנאות קצרות בקבוצות קטנות – מוזמנים ומוזמנות!

חברות וחברים,

מתוך רצון עז שלי לרענן ולהתרענן

ולחשוב מחשבות חדשות ולהתעסק בחומרים מגוונים

אני שמחה לספר שהחל מינואר אפתח מיני-סדרות קצרות של כתיבה ומחשבה

  4 מפגשים כל אחת –

לכל מי שצריכה בוסט לכתיבה ולהשראה שלה, שמחפשת רעיונות וכיווני מחשבה מעניינים, שנמאס לה לשבת שעות ארוכות מדי בזום, שעדיין מחפשת עומק וקריאה מעמיקה של הטקסטים שהיא כותבת ושלא רוצה להתחייב כרגע לחודשים ארוכים מדי קדימה.

המשך קריאת הפוסט "סדנאות קצרות בקבוצות קטנות – מוזמנים ומוזמנות!"